Medarbejdere

Administration:

Søren Outzen

Direktør
 

Telefon: +45 74301122
Mobil: +45 29123161
soeren.outzen@krone-fleet.com

Brian Skov

Salg

Telefon: +45 74301120
Mobil:    +45 23366585
brian.skov@krone-fleet.com

Gynther Gosch

Insurance and fleet manager
 

Telefon: +49 74301112
Mobil: +45 40439640
gynther.gosch@krone-fleet.com

Udlejning

Gudrun B. Hamle

Costumer Service
 

Telefon: + 45 74301119
gudrun.hamle@krone-fleet.com

Rene Neumann

Costumer Service
 

Telefon: + 45 74301110
rene.neumann@krone-fleet.com

Teknik

Liane Skaar

Customer Service and Operations
 

Telefon: +45 74301121
Mobil: +45 60132816
liane.skaar@krone-fleet.com

Christian Therkelsen

Customer Service and Operations
 

Telefon: + 45 74301118
christian.therkelsen@krone-fleet.com

Bjarke Jessen

Customer Service and Operations
 

Telefon: + 45 74301126
bjarke.jessen@krone-fleet.com

Lars Thomsen

Operations
 

Telefon: +45 74301113
lars.thomsen@krone-fleet.com

Christian Hellige

Operations
 

Telefon: + 45 74301125
christian.hellige@krone-fleet.com

Anne Marie Christiansen

Costumer Service
 

Telefon    +45 74301124
anne-marie.christiansen@krone-fleet.com

Bogholderi

Mette Petersen

Head of accounting
 

Telefon:    +45 74301117
mette.petersen@krone-fleet.com

Marianne Hansen

Accountant
 

Telefon    +45 74301115
marianne.hansen@krone-fleet.com

Dorte Borchert

Accountant
 

Telefon    +45 74301116
dorte.borchert@krone-fleet.com

Anita Behrens

Accountant
 

Telefon    +45 74301114
anita.behrens@krone-fleet.com

Depot

Henrik Nissen

Depot
 

Telefon: + 45 29479127

Freddy Christensen

Depot
 

Telefon: + 45 30451126

© 2015 Krone Fleet Danmark A/S · Kilen 5 · DK – 6330 Padborg · Tlf. +45 74301111 ·  salgs og leveringsbetingelser ·  Impressum ·  Databeskyttelse